Mikołajki w II LO Kopernika

Mikołajkowej tradycji stało się zadość, bowiem 6 i 7 grudnia 2017r. uczniowie cieszyńskiego Kopernika pod opieką pani Anny Waszut już po raz 16 zorganizowali cykl przedstawień  artystycznych pt. Mikołajowy sen.

W tym roku przedsięwzięcie wzięły pod swoje skrzydła maturzystki  z klasy 3a. Spektakl miał miejsce w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych oraz w murach naszego Kopera. Wydarzenie zgromadziło łącznie około 250 dzieci z przedszkoli : „Jacek i Agatka”, Przedszkola nr 4 im. Marii Konopnickiej oraz  Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.  Wśród oglądających nie zabrakło pociech pracowników naszej szkoły.

Tematem tegorocznego przedstawienia była historia małej dziewczynki, która pod wpływem świątecznej aury przeżyła wewnętrzną metamorfozę. Uwieńczeniem  spotkania stały się gry i zabawy wszystkich zgromadzonych gości i gospodarzy.

Radość dzieci dzielona z serdecznością i zaangażowaniem młodzieży jest najlepszym dowodem  na to, jak ogromną wartością może być podtrzymywanie i pielęgnowanie Koperowskiej tradycji.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją