Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Mikołajki z TPD w Cieszynie

W dniu 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie odbyła się impreza z cyklu "Mikołajki z TPD". Dzieci z placówek wsparcia dziennego prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, miały nie lada gratkę. Podczas ponad dwugodzinnej zabawy przy muzyce, dzieci miały okazję potańczyć, pośpiewać oraz porywalizować w przeróżnych konkurencjach. Impreza odbyła się dzięki Fundacji "Sfinks" z Pasją Dla Dzieci z siedzibą w Mysłowicach. Fundacja działa od 2015 roku, a z Powiatowym Odziałem TPD w Cieszynie, współpracuje trzeci rok. Celem działalności Fundacji jest dawanie radości dzieciom, którym na co dzień nie jest lekko. Fundacja prócz zabaw stacjonarnych organizuje szereg imprez wyjazdowych, wycieczek, kolonii. Działalność Fundacji nie byłaby jednak możliwa bez wsparcia darczyńców i sponsorów.
Imprezę poprowadził zespół Kris, pana Krzysztofa Kończyka.

Podczas imprezy wyróżnione zostały dzieci z całego powiatu, które brały udział w konkursie plastycznym z okazji 100-lecia TPD.

Na dzieci, prócz wspaniałej zabawy czekał poczęstunek: kanapki cieszyńskie, pączki, wata cukrowa, popcorn, napoje i inne przekąski. Każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i otrzymało prezent.

Bardzo dziękujemy Pani Prezes Danucie Łabaj za wspaniałą organizację, a Panu Dyrektorowi Dariuszowi Niemcowi za udostępnienie sali.

Czekamy już na kolejną zabawę z TPD w Cieszynie!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.