Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Mikołajkowe Turnieje Karate Cieszyn, Strumień, Ustroń

Na początku grudnia z okazji Mikołaja Klub Sportowy Shindo zorganizował trzy Mikołajkowe Turnieje Karate dla dzieci i młodzieży, które były sprawdzianem dla wszystkich trenujących a zarazem dobrą zabawą.

Turnieje zgromadziły około 100 uczestników, najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie 4 latka. Zawody rozegrano przez trzy dni z podziałem na wiek i stopień zaawansowania. Bez publiczności bez rodziców zawodnicy rywalizowali w konkurencjach Kumite i Kata. Wszyscy uczestnicy od organizatora oraz prywatnych sponsorów otrzymali upominki i paczki, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach medale, dyplomy. 

Klub Sportowy Shindo zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia przygody z Karate. Nowa grupa już od 5 roku życia startujemy od 11 stycznia 2021 roku. Miejsce - Cieszyn przy ul Wyspiańskiego 2 więcej informacji tel 607314119 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-21 10:30:43
wyśmienity cwaniaczek: ja uczcie dziecka się bić !!!!! a w szkole na przerwie potem ręce połamane, oko podbite , zęba brak ...... TAK TAK SENSEJ KAZAŁ ....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.