Mistrzostwa Śląska MMA - Medale Octagon Team Cieszyn

Octagon Team Cieszyn zdobył 1 miejsce drużynowo na Mistrzostwach Śląska w MMA. Zawody odbyły się w Świętochłowicach 30.09.17 (ALMMA 136). Dwa złota, dwa srebra, dwa brązy w MMA i srebro w formule No Gi.

Złoto w seniorach do 66 kilogramów wywalczył Patryk Martynik tym samym potwierdził swoją dobrą formę i dołożył kolejny już złoty medal do swojej kolekcji. Drugie złoto dla Arno Csapek (senior do 93 kilogramów). Srebrny medal w seniorach do 84 kilo po ciężkim i zaciętym finale dla Michała Pezdy. Dawid Martynik dorzucił srebro po bardzo wyrównanej walce finałowej (full contact do 66 kilogramów), która trwała 2x5 minut i o jej wyniku zadecydowała 3 minutowa dogrywka. Jakub Wywioł stoczył tego dnia cztery pojedynki w mocno obsadzonej kategorii do 70 kilogramów (senior). Pierwszy pojedynek wygrał przez TKO, drugi przez duszenie gilotynowe. Nie powodzenie w półfinale zrekompensował sobie brązowym medalem. Kolejny brąz dla Samuela Anthony (junior do 61 kilogramów), który tego dnia wygrał i przegrał po jednym pojedynku. Srebro w formule No Gi (walka na chwyty) dla Tomasza Chruściela.

Te występy to doskonały sprawdzian przed Galą Cage of Heroes One dla sześciu Naszych zawodników, która odbędzie się 11.11 w Białymstoku. Octagon Team prowadzi ciągły nabór do początkującej grupy w sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę. Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek oraz czwartek na 16 30. Treningi prowadzi Michał Mankiewicz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją