Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Mistrzostwo Polski za nami

Zawodnicy „ COMBATZONE Sambo” K.S.”CIESZYN” zaznaczyli znakomitymi osiągnięciami swój udział w prowadzonym w ramach Mistrzostw Polski SAMBO Otwartego Turnieju Dzieci , które odbyły się 01 czerwca br. w Krakowie. Ze swojego sukcesu mogą być szczególnie dumni Borys i Filip Szewczenko, który deklasowali rywali w zwycięskich pojedynkach i wywalczyli złote medali w kategoriach wagowych 30 i 38 kg. Trzecim medalistą spod znaku COMBATZONE SAMBO został Robert Gaszek - 49 kg., który w półfinale świetnie zaprezentował się podczas walki, uzyskując ostatecznie srebrny medal.

Podsumowując miniony sezon możemy śmiało stwierdzić, że w COMBAT ZONE SAMBO trenuje czołówka Polskich zawodników SAMBO wśród dzieci.

SAMBO sportowe jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów walki na świecie. Zdobyło uznanie wielu specjalistów.
Arsenał technik sportowej odmiany SAMBO zawiera wszystko: rzuty, trzymania, przewroty i dźwignie.
Sambiści oprócz władania różnorodnymi technikami odznaczają się dużą siłą fizyczną, wytrzymałością, doskonałą reakcją, elastycznością. Są pewni swoich sił co jest warunkiem koniecznym dla sportowca, który uprawia sztuki walki.
W SAMBO z powodzeniem stosuje się wiele rzutów z judo, zapasów, rosyjskiej walki „ścianka na ściankę”, gruzińskiej, azerbejdżańskiej walki i wielu innych.
Wielu utytułowanych zawodników SAMBO ma ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej w zawodach różnych sztuk walk. Co jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości merytorycznej SAMBO.
Absolutna większość osób przychodzi do nas na zajęcia po to, aby zachować i wzmocnić swoje zdrowie, nie robiąc sobie krzywdy. Jest to priorytet dlatego tak ważne jest dla nas bezpieczeństwo podczas całego procesu treningowego.

Ogromne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Cieszynie, Gminie Haźlach, Banku Spółdzielczemu w Cieszynie za pomoc i wsparcie w przygotowaniu młodych Mistrzów Polski.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-03 12:55:40
Sambo: Szkoda że w Cieszynie nikomu to nie potrzebne bo sport nie "preferowany " przez Włodarzy i Wydział Sportu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.