Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mity greckie inaczej!

W mitologicznej aurze przebiegał tegoroczny finał międzyszkolnego konkursu czytelniczego organizowanego przez bibliotekę SP4 we współpracy z Biblioteką Miejską w Cieszynie. A wszystko za sprawą konkursowej serii wydawniczej „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, Ricka Riordana.

Emocjonujące spotkanie elit czytelniczych cieszyńskich szkół podstawowych miało miejsce 27 kwietnia w bibliotece miejskiej. Dwieście pięćdziesiąt punktów, które można było w tym roku zdobyć, rozwiązując test, to wysoko postawiona poprzeczka. Jednak nie dla uczestników tego konkursu! Dwieście dwadzieścia pięć punktów na koncie drużyny SP3 to wynik, który mówi sam za siebie. Tuż za zwycięzcami znalazła się reprezentacja KSP, zaś miejsce trzecie zajęła drużyna SPTE.

Wspominając udział w piątej już edycji konkursu, gratulujemy zwycięzcom i składamy podziękowania całej społeczności skupionej wokół tego przedsięwzięcia - członkom szkolnych drużyn, ich opiekunom, jury, dyrekcji i pracownikom biblioteki miejskiej - wszystkim, którzy mają wpływ na przebieg spotkania. Za niesłabnące zaangażowanie i entuzjazm. Za profesjonalizm. Za serdeczność. Za uśmiech. Za to, że konkursowa rywalizacja może być przyjemna, a  atmosfera - przyjazna. I za to, że po takim spotkaniu po prostu chce się czytać!

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.