Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Mobilność plus - łączymy siły na Sycylii

Szkoła Organizacji i Zarządzania realizuje kolejny projekt, tym razem "Mobilność plus - łączymy siły" w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to polsko - włoskie spotkanie uczniów klas turystycznych z SOIZ oraz Istituto Professionale Federico II z Enny - Sycylia, które ma na celu zdobycie przez młodzież dodatkowych kompetencji zawodowych, językowych i kwalifikacji związanych z hotelarstwem. Młodzież w ramach programu przygotowawczego uczestniczyła w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego i włoskiego. Uczniowie przeprowadzili uliczną ankietę dotyczącą znajomości Włoch przez Polaków. Aktualnie turyści z SOIZ  przygotowują folder turystyczny pt "Aktywnie na Śląsku Cieszyńskim" oraz prezentację o atrakcjach turystycznych Polski.

Drugi etap projektu rozpocznie się na Sycylii już w dniach 14-21.10.2019. Uczniowie wraz z opiekunami panią Natalią Piekarek i panią Justyną Ligenzą będą uczestniczyć w zajęciach zawodowych w zaprzyjaźnionej szkole na Sycylii oraz będą nagrywać filmiki instruktażowe na recepcji hotelowej. Młodzież pozna funkcjonowanie biur podróży i hoteli w czasie wycieczek studyjnych po Sycylii.  Ostatecznie powstanie folder dla młodzieży "Aktywnie na Sycylii". Uczniowie SOIZ zaprezentują rezultaty projektu wśród społeczności szkolnej oraz podczas warsztatów turystycznych dla szkół podstawowych z Cieszyna i okolic. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.