Najlepsi z najlepszych

10 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Ustroniu jubileuszowy X Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Szkół Podstawowych Miasta Ustroń.

Od początku istnienia konkurs organizowany jest przez naszą szkołę. Wzorem poprzednich lat do zmagań konkursowych zaprosiliśmy najlepszych uczniów z języka angielskiego z klas piątych i szóstych szkół ustrońskich.

Młodzi miłośnicy języka angielskiego przez 50 minut rozwiązywali test, sprawdzający ich umiejętności językowe  – zasób słownictwa, stosowanie zasad gramatycznych, czytanie ze zrozumieniem, sprawności komunikacyjne.

Najlepiej z zadaniami konkursowymi w kategorii klas piątych poradziła sobie Innes Gos z  SP1, drugie miejsce zajęła Aleksandra Chwastek z SP5, zaś trzecie miejsce zdobyła Hanna Morel z SP3.  

Wśród  szóstoklasistów pierwsze miejsce wywalczyła Maja Torbus z SP1, drugie Anna Bolik z SP3, a trzecie Sylwia Polok z SP5.

Organizator konkursu, SP6 w Ustroniu, dziękuje Dyrektorom i nauczycielom języka angielskiego szkół ustrońskich za 10 lat owocnej współpracy!

SP6 Ustroń

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją