Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Najmłodsi pod siatką

We wtorek 03 marca 2020 r. odbył się pierwszy z cyklu turniejów „Siatkówka jest Super”. Do rywalizacji przystąpiło 47 dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie młodszej wśród dziewcząt urodzonych w 2009 roku i młodszych  zwyciężyła Tatiana Pawińska, drugie miejsce zajęła Kinga Mróz, a trzecia była Julka Łaciak. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców pierwsze trzy miejsca zajęli kolejno Piotr Szczypka, Maksymilian Cieślar i trzecie Krzysztof Orszulik. W grupie starszej – zawodnicy urodzeni w 2007 roku i młodsi wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Gajda, drugie miejsce zajęła Oliwia Hluszczyk, natomiast trzecia była Anna Krzempek. W kategorii chłopców najlepszym zawodnikiem został Maciej Czerny, drugi był Łukasz Krajewski, a trzeci Jakub Łaciak. Organizatorem cyklu turniejów jest Klub Sportowy „Siatkarz Beskid” Skoczów, który zaprasza wszystkich chętnych na treningi.

Cykl turniejów  dofinansowany jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020. Kolejny turniej planowany jest na 31 marca b.r. na godz. 16.30 w SP 8 w Skoczowie. Zapraszamy wszystkich chętnych. Do turnieju mogą się zgłaszać drużyny dwuosobowe w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2007 i młodsi oraz 2009 i młodsi.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.