Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napisz swoje CV z OHP w Cieszynie

26 lutego br. w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Cieszynie OHP  zorganizowano indywidualne konsultacje z zakresu tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

Wysłanie CV to moment, w którym osoba poszukująca pracy po raz pierwszy kontaktuje się z  potencjalnym pracodawcą. Warto więc zadbać, by robiło ono odpowiednie wrażenie. Konsultacje w Cieszynie zostały zorganizowane, by przybliżyć znaczenie dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacji. W trakcie spotkania z pośrednikiem pracy omówione zostały takie kwestie jak wygląd dokumentu czy odpowiednia zawartość merytoryczna. Dodatkowo zwrócono uwagę na język korzyści i podkreślanie informacji przydatnych na danym stanowisku. Wszystkie wspomniane elementy mają wpływ na postrzeganie danej aplikacji, a dobrze przygotowane zwiększają szanse na rozmowę kwalifikacyjną.

W ramach konsultacji osoby poszukujące pracy mogły napisać bądź zmodyfikować swoje CV i list motywacyjny korzystając z bezpłatnej pomocy pośrednika pracy. Osoby zainteresowane udziałem w takich konsultacjach mogą zgłaszać się do naszego biura przy ul. Wałowej 4 (na terenie Fundacji „Być Razem”) bądź kontaktować się mailowo: ppp.cieszyn@ohp.pl.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją