Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Niech żyje bal - studniówka w Międzyświeciu

Sobotnia noc z pewnością będzie niezapomnianą dla uczniów klas czwartych Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu.  

Wzorem lat poprzednich bal studniówkowy maturzystów odbył się w Dworze Świętoszówka. Ten niezwykle uroczysty i jedyny w swoim rodzaju wieczór rozpoczął się od tradycyjnych życzeń, przemówień, podziękowań za lata ciężkiej pracy oraz oczywiście wspaniałym polonezem w wykonaniu uczniów i zaproszonych nauczycieli. A było na co popatrzeć! Nasze uczennice w wytwornych kreacjach zaś uczniowie w eleganckich garniturach prezentowali się niezwykle dostojnie podczas perfekcyjnie wykonanego poloneza Wojciecha Kilara. Nic dziwnego gdyż za jego układ odpowiadała, jak co roku, nauczycielka wychowania fizycznego Barbara Kożdoń-Zmełty.

O udaną zabawę zadbał DJ, na którego dobór przebojów zdali się uczniowie, zaś o siłę do szaleństw na parkiecie postarali się kucharze restauracji. Nie zabrakło również wykwintnego tortu, wykonanego własnoręcznie przez wychowawczynię klasy, nauczycielkę przedmiotów gastronomicznych Panią Danutę Kryskę. Na uznanie zasługuje także przepięknie wystrojona sala balowa oraz obsługa kelnerska. Było pięknie, smacznie i nadzwyczajnie. Jesteśmy pewni, że takiego wspaniałego balu nigdy się nie zapomina.

Od tej wspaniałej chwili zaczęło się odliczanie. Jeszcze tylko sto dni, a potem … najważniejszy egzamin – MATURA 2020.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-03 11:52:53
biuro@chmiel-bis.pl: A My mieliśmy studniówkę w internacie, a poloneza tańczyło się na internatowych korytarzach. To był piękny rok 1987. Pozdrawiam i życzę połamania piór na MATURZE.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.