Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Nietypowy Dzień Dziecka w ZSGH Wisła

Uczniów ZSGH w Wiśle, zmęczonych nauką zdalną  i spragnionych kontaktów z kolegami ze szkolnych murów, zaprosiliśmy do gry miejskiej „Staff Hunts”. Zabawa była pretekstem do świętowania powrotu do nauki stacjonarnej, nagradzała uczniów za wyśmienicie zdane egzaminy zawodowe oraz doskonale wpisywała się w radosny nastrój Dnia Dziecka.

Do rywalizacji stanęły wszystkie klasy, których zadanie polegało na odnalezieniu przebranych za rożne postaci nauczycieli (niektórych naprawdę nie można było poznać!), wtopionych w gwar wiślańskiego rynku.

Każda klasa miała za zadanie znaleźć jak najwięcej osób i zrobić sobie z nimi fotografię. Punktowane były również zdjęcia z charakterystycznymi w centrum Wisły miejscami – czekoladową figurą Adama Małysza, aleją gwiazd, Domem Zdrojowym czy wiślańskimi Niedźwiadkami.

W oczekiwaniu na wyniki zabawiali nas uczniowie z klas turystycznych, którzy ćwiczyli fach animatora czasu wolnego - tak pożądany w otwierającej się właśnie branży. Zwieńczeniem dobrej zabawy były pyszne lody.

Atrakcję dla całej szkoły, która zintegrowała na nowo uczniów i kadrę, zorganizowały panie Ewa Stanna i Anna Kalita-Jancarczyk – nauczycielki przedmiotów zawodowych – dziękujemy!

A może i Ty, drogi Ósmoklasisto, chcesz łączyć przyjemne z pożytecznym i uczyć się w szkole, gdzie tyle się dzieje? Sprawdź naszą ofertę na rok szkolny 2021-22.

Tu dowiesz się więcej: https://zsgh.wisla.pl/strona/rekrutacja-technikum

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.