Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Nikola!!! Nikola!!! Nikola!!! Najlepsza.

W Łaziskach Górnych w dniu 20.11.2022 roku odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym, na który jechaliśmy z ogromnymi nadziejami, nadziejami na I miejsce, tak szczerze mówiąc.

Przed samymi zawodami nasze zawodniczki bardzo ciężko pracowały i oczekiwania na sukces były ogromne. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że tym razem Nikola wytrzymała presję, zagrała wspaniale, pokonała wszystkie przeciwniczki i w całym turnieju oddała im zaledwie dwa sety. Na najwyższym stopniu podium po raz pierwszy stanęła więc Nikola Ratajczyk mieszkanka Chybia reprezentująca Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego, która w całym turnieju zagrała perfekcyjnie, bardzo odważnie i w nagrodę zakwalifikowała się na 2 Grand Prix Polski Kadetek. Znawcy wiedzą doskonale, że na Grand Prix Polski zakwalifikować może się tylko jedna zawodniczka i jeden zawodnik, nie jest to więc łatwe zadanie , bo w trakcie turnieju nie można z nikim przegrać. Tym większe słowa pochwały dla Nikoli, że nareszcie i z tym ogromnym obciążeniem psychicznym doskonale sobie poradziła.

Pozostałe nasze zawodniczki zagrały na miarę swoich aktualnych możliwości. Kamila Ratajczyk była 13-ta, a Aleksandra Ratajczyk zajęła 17-te miejsce.

Wyniki Nikoli Ratajczyk : 3:0 z Aleksandrą Brzozą ( MOSM Tychy ), 3:1 z Kingą Włodarczyk ( RKS Cukrownik Chybie ), 3:1 z Małgorzatą Pietraszko ( LITS Anders Żywiec ) i 3:0 w finale z Emilią Byrtek ( MKS Czechowice-Dziedzice ).

Tekst nadesłany

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.