Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

Jak we wszystkich polskich szkołach 3 września br. w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.

Nasza młodzież w radosnych, wakacyjnych jeszcze nastrojach przybyła tłumnie na uroczystość. Powitaliśmy także nowych uczniów, pierwszoklasistów. Mamy nadzieję, że oni również będą się dobrze czuć w naszej rodzinnej szkole. Ponadto podczas inauguracji uczniowie, którzy mieli możliwość odbycia praktyk zagranicznych w ramach programu Erasmus Plus otrzymali tzw. Europassy. Europass jest inicjatywą Komisji Europejskiej, która umożliwia obywatelom Europy prezentację swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych w sposób jasny i zrozumiały, co zwiększa ich konkurencyjność na krajowym i europejskim rynku pracy.

W oczywisty sposób znacząco poszerza to możliwości uczniów w zakresie poszukiwania pracy i dalszym kształceniu się. Również w nowym roku szkolnym dla naszych uczniów są planowane kolejne projekty w Hiszpanii oraz we Włoszech. Wierzymy, że nowy rok szkolny przyniesie naszym uczniom dużo satysfakcji oraz będzie pełen nowych doświadczeń, przydatnych w dorosłym życiu.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją