Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

O tych, co się nie bali i w SPTE nocowali!

Za nami hulanki i swawole, przed nami czas wyciszenia, ale zanim się zadumamy, powspominajmy jeszcze karnawałowe szaleństwa w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego.

Jest kilka takich dni w roku, kiedy nie wiadomo, czego można się spodziewać po otwarciu ogromnych drzwi wiodących do szkoły. Jeden z nich to dzień balu karnawałowego. Po szkolnych korytarzach przechadza się sarenka, zza rogu wyskakuje Biedronka w towarzystwie Czarnego Kota, którzy tym razem nie próbują przechwycić żadnej akumy (tak, tak, pisząca wie w czym rzecz :) ), ale po prostu świetnie się bawią. Cyganki, księżniczki, rycerze, dinozaury - nie wiadomo, w którą spojrzeć stronę, tyle ciekawych postaci pojawia się w SPTE. Cała szkoła bardziej niż zazwyczaj kolorowa - korytarze i sale przystroiły się w girlandy i balony, też chcą się pięknie prezentować tego barwnego dnia.

Klasy 3a i 2a (i przede wszystkim ich wychowawczynie!) były na tyle odważne, że postanowiły urządzić bal do białego rana. Co się tam działo, jak było? Podglądnijmy przez uchylone drzwi...

A.Cz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.