O uczniach ZSTiO piszą w Hispanii

Na przełomie września i października uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie uczący się w zawodzie Technik Pojazdów Samochodowych odbywali praktyki w Hiszpanii. W ramach, których oprócz codziennej pracy w różnych firmach samochodowych, mieli zaplanowane również wizyty studyjne w różnych firmach.

Jedną z nich była wizyta w fabryce volkswagena w Sewilli co zostało  odnotowane na ich stronie internetowej LINK

Natomiast 12 stycznia w szkole mieszczącej się przy ul. Góreckiej 65 zakończono i podsumowano projekt   nr 2014-1-PL01-KA102-001344 Supranational professional training as the key issue to European automotive industry - Ponadnarodowe staże zawodowe kluczem do świata europejskiej motoryzacji;  z programu Erasmus +

Na spotkaniu uczestników i  ich rodziców z osobami koordynującymi  Ewą Wilczyńską i Dorotą Krajewską rozdano dokumenty potwierdzające mobilność  i osiągnięte w czasie jej trwania rezultaty.  Najważniejsze z nich to Europass Mobility  oraz zaświadczenie potwierdzające znajomość języka hiszpańskiego na poziomie A1. Przy muzyce flamenco wszyscy obecni na spotkaniu  obejrzeli pokaz  slajdów z pobytu w Hiszpanii. Słodki poczęstunek sprzyjał miłej atmosferze i zachęcał do wymiany wrażeń i opinii zarówno uczniów, ich rodziców jak i nauczycieli.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją