Octagon Team Cieszyn na Mistrzostwach Polski MMA

Octagon Team Cieszyn wybrał się na tegoroczne Mistrzostwa Polski w MMA, które odbyły się w Sochaczewie 19.11.

Pięcioosobowy skład wywalczył 2 złote i 2 brązowe medale na tej imprezie. Kolejne udane występy Naszych zawodników na zawodach rangi krajowej.

Złoty medal zdobył Dawid Martynik (61 kg. full contact). W finale Dawid zdominował swojego rywala na dystansie 2 pięcio minutowych rund i tym samym został Mistrzem Polski w MMA.

Jego brat Patryk (61 kg. senior) również wywalczył złoty medal i powtórzył wyczyn Dawida. W drodze po złoto Partyk kończył wszystkie swoje walki przed czasem przez techniczne nokauty.

Brąz padł łupem Daniela Malinowskiego (66 kg. senior). Jego kolega klubowy Samuel Anthony (61 kg. junior) dołożył drugi krążek tego samego koloru wygrywajac w dobrym stylu dwie walki i jedną przegrywając.

Octagon Team prowadzi ciągły nabór do początkującej grupy w sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę.

Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek).

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek oraz czwartek na 16 30.

Treningi prowadzi Michał Mankiewicz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją