Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

OHP na Mobilnych Targach Kariery w Cieszynie

10 kwietnia na Uniwersytecie Śląskim odbyły się Mobilne Targi Kariery w Kampusie Cieszyńskim. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie, Punktu Pośrednictwa Pracy w Cieszynie oraz Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bielsku-Białej.

Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”  organizowane przez Biuro Karier UŚ cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów UŚ. Udział w mobilnych targach kariery dał młodym ludziom możliwość poznania oczekiwań pracodawców oraz specyfiki procesu rekrutacji. W ramach stoiska OHP odwiedzający mogli nie tylko skorzystać z porad doradcy zawodowego czy zapoznać się z lokalnymi ofertami pracy, ale także mogli uzyskać informacje na temat Wolontariatu z OHP czy ofert EURES.

Podczas targów studenci brali udział w konkursie z nagrodami, wśród których znalazły się gadżety i materiały promujące OHP.

Wśród wystawców znaleźli się m.in. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt w Tychach, Wodzisławskie Centrum Kultury, Incuvo SA, Fundacja Rozwoju i Integracji MultiIntegra, Fundacji ING Dzieciom, Credit Agricole, Urząd Statystyczny w Katowicach, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.