Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Oleksandra wygrała w konkursie "Kolory smutku, odcienie radości"

    Oleksandra Lukash, uczennica klasy pierwszej Branżowej I Stopnia w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu, zwyciężyła w powiatowym konkursie plastycznym „Kolory smutku i odcienie radości” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs był zorganizowany przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie przy współudziale Starostwa Powiatu Cieszyńskiego w ramach Światowych Obchodów Walki z Depresją.

      Niezwykły talent i wrażliwość  naszej uczennicy odkryła pani pedagog Małgorzata Orawska podczas konwersacji wspierających  Oleksandrę w nauce języka polskiego. Ola, jak zwracamy się do niej w naszej szkole, pochodzi z Ukrainy i wraz z rodzicami mieszka w Skoczowie. Rozpoczynając we wrześniu naukę,  w ogóle nie znała języka polskiego, ale jest bardzo zdolna i szybko się uczy. Cechuje się dużym talentem plastycznym, a te niezwykłe zdolności rozwija uczęszczając na lekcje malarstwa i rysunku do  Miejskiego Centrum Kultury Inregrator w Skoczowie. Wierzymy, że wygrana będzie początkiem do dalszych sukcesów i to nie tylko plastycznych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.