Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Osiągnięcia sportowe LO Wisła

Sportowcy Liceum Ogólnokształcącego im. Pawła Stalmacha w Wiśle wspaniale spisali się w trakcie rozgrywek piłkarskich. Dnia 2 kwietnia 2019 roku w Tychach został rozegrany półfinał mistrzostw wojewódzkich w koszykówce dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny: LO Wisła, ZS II Tychy, IV LO Chorzów oraz I LO Katowice. Uczennice wiślańskiego liceum pewnie weszły na parkiet i pokazały wysoką skuteczność, zarówno w obronie, jak i w ataku. Ostatecznie dziewczęta uplasowały się na 2. miejscu.

Z kolei 3 kwietnia w Ustroniu na stadionie KS Kuźnia Ustroń odbyły się eliminacje powiatowe w piłce nożnej chłopców. Do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny: LO Wisła, ZSGH Wisła, ZSP Istebna, ZST Ustroń oraz ZSTiO Skoczów. Piłkarze naszego Liceum okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając oba mecze w grupie. Ostatni, a zarazem najważniejszy mecz, również zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, co zagwarantowało jej 1. miejsce w tabeli zawodów. Nasz zespół uzyskał awans do finału powiatowego, który odbędzie się 16 kwietnia w Ustroniu. Trenerami obu drużyn są: Andrzej Cieślar i Daniel Arsenicz.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.