Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

OTK w wiślańskim Liceum

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działanie, mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Wiślańskie Liceum im. P. Stalmacha od początku aktywnie uczestniczy w tej inicjatywie. W tym roku OTK realizowaliśmy pod hasłem: Pasja, Profesja, Powołanie.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach i prelekcjach poświęconych zagadnieniom wykorzystania własnych zasobów na rynku pracy. Młodzież klas trzecich zapoznała się z rynkiem pracy w naszym regionie oraz ofertą Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie. Klasy drugie, wspólnie z doradcą z Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie, przeanalizowały sposoby rozpoznania i wykorzystania własnego potencjału na rynku pracy. Klasy pierwsze wzięły udział w warsztatach, podczas których analizowały własne talenty oraz kompetencje pod kątem ich wykorzystania w edukacji oraz karierze zawodowej.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.