Piąta kolejka i piąte zwycięstwo...

Kolejny mecz ustrońskich szczypiornistów za nami. Tym razem na wyjeździe w Mysłowicach MKS Ustroń zmierzył się z MUKS Siódemka Mysłowice. W porównaniu z poprzednim meczem, z Zabrzem, przebieg tego meczu można określić jako spokojny. Ustroń dominował, mimo słabszej dyspozycji zespołu. Od początku przewagą 4-6 bramek prowadzili podopieczni Piotra Bejnara i praktycznie przez cały czas kontrolowali wynik.

Po pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy wynik 25:15 dla MKS'u, zapowiadał się kolejny pogrom przeciwników. Niestety na ostatnie dziesięć minut zabrakło animuszu i motywacji. To zaskutkowało zmniejszeniem przewagi do 4 bramek na koniec spotkania, które zakończyło się przy stanie 28:24 dla Ustronia.

Kolejny arcyciekawy mecz MKS Ustroń rozegra u siebie. Gośćmi będą również niepokonani jak dotąd zawodnicy SPR Grunwald Ruda Śląska.

Zapraszamy zatem wszystkich na to wielkie sportowe wydarzenie u podnóża Czantorii w poniedziałek 11. grudnia na godzinę 16.30 Będzie to przedostatnie spotkanie I rundy, a ostatnie w tym roku kalendarzowym.

 

Tradycyjnie na koniec trochę statystyki meczowej .

Piotr Browarczyk, Dawid Oliwka - Ignacy Jaworski 12, Aleksander Bejnar 10, Bartosz Mrowiec 2, Patryk Siekierka 2, Piotr Gawlas 2, Piotr Szturc, Aleksander Kowalczuk, Karol Gierczak, Maksymilian Chłopecki, Krzysztof Markuzel, Łukasz Szczęsny, Łukasz Gogółka.

Zawodnik meczu - Aleksander Bejnar.

 

 

Krystian Medwid

foto: autor

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją