Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pływacy z SP4 nie zawiedli!

1 marca 2019 na basenie UŚ w Cieszynie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży miasta Cieszyna w Drużynowych Zawodach Pływackich. Na Igrzyska Dzieci (rocznik 2006 - 2009 i młodsi) stawiło się pięć szkół: SP 1, SP 2, SP 4, SP 6 i SPTE. Zawodnicy startowali w podziale na kategorię dziewcząt i chłopców, na dystansach 50 m w poszczególnych stylach. Podsumowaniem wszystkich konkurencji była sztafeta stylem dowolnym, składająca się z ośmiu zawodników w tych dwóch kategoriach. Poziom zawodów był wysoki, przez co igrzyska stały się bardzo widowiskowe i emocjonujące. W rezultacie I miejsce, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców zdobyła nasza szkoła SP 4 !!! 
W drugiej części zawodów startowała młodzież, czyli uczniowie z klas VII, VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum (rocznik 2005 - 2003). Tu również był podział na kategorię dziewcząt i chłopców, a zawodnicy pokonywali cztery 50 m i 100 m konkurencje oraz sztafetę 8 x 50 m stylem dowolnym. Nasi siódmo i ósmo klasiści stanęli na wysokości zadania i w pięknym stylu wywalczyli I miejsca zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w zawodach!

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, którzy wezmą udział w kolejnym etapie zawodów, na szczeblu powiatowym, już w najbliższą środę na basenie Delfin w Skoczowie.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją