Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Podwójne zwycięstwo SP Górki Wielkie w finałach powiatowych!!!!

W dniu 29 września na stadionie ,, Pod Wałką '' w Cieszynie rozegrane zostały zawody w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych.

Szkołę Podstawową z Górek Wielkich na tym etapie reprezentowała jedna sztafeta dziewcząt oraz jedna sztafeta chłopców ( kategoria dzieci, tj. roczniki 2008 i młodsi ). Dystans dla dziewczyn wynosił 600m ( 6x600m ), dla chłopców 800m ( 6x800 ).

Zawody rozpoczął bieg dziewcząt, w którym to naszą szkołę reprezentowały: Julia Kuczera, Amelia Dybczyńska, Roksana Bąk, Nadia Sikorska, Martyna Słowiok, Alicja Sikora.

Nasze dziewczyny wykazały się niesamowitym hartem ducha oraz walecznością od początku do samego końca biegu, dzięki czemu Alicja Sikora startująca na ostatniej zmianie mogła przybiec do mety jako pierwsza z pośród wszystkich reprezentantek szkół biorących udział w zawodach.

W drugim biegu startowali chłopcy, mieliśmy tutaj następujących reprezentantów: Piotr Dąbrowski, Kacper Waliczek, Maksymilian Cibor, Maciej Kisiała, Igor Jaworski, Oliwier Małysz.

Nasi biegacze podobnie jak dziewczyny okazali się najlepsi, zostawiając wszystkich za swoimi plecami. Ich zaangażowanie i wola walki świadczy o bardzo dobrym podejściu do zawodów.

Wszystkim startującym w zawodach gratulujemy i życzymy powodzenia już w najbliższy poniedziałek na kolejnym etapie zawodów, tym razem rejonowych.

 

SP Górki Wielkie

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.