Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Polskie Gimnazjum w Stegnie

Tradycyjnie, jak co roku, trzecioklasiści Polskiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie wyjechali do Stegny nad Bałtyk. Cały wyjazd relaksacyjno-naukowy trwał od 15 do 19 maja.

W ramach wycieczki zwiedzaliśmy różne miejsca, niektóre interesujące z punktu widzenia nauki, inne z punktu widzenia zabawy. Park linowy w Stegnie, Malbork i jego historyczny zamek, Gdańsk i Westerplatte, Sopot ze słynnym molo, muzeum bursztynu i obóz koncentracyjny Stutthof, to wszystko zaliczyliśmy w ciągu tych kilku dni. Oprócz zwiedzania trzeba też było trochę odpocząć. Czas wolny można było sobie umilić spacerami po plaży, jazdą na rowerze, sportem i (u niektórych odważnych) nawet pływaniem w Bałtyku. 

Wszyscy trzecioklasiści uświadamiali sobie, że to już ostatni wspólny wyjazd, a więc każda chwila została wykorzystana w stu procentach. Wycieczka udana była nie tylko dzięki pogodzie, która sprzyjała prawie przez cały czas, ale również dzięki nauczycielom, kierowcom i organizatorom, którym należą się wielkie podziękowania.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.