Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Pomóżmy naszym dzieciom

Regularne ćwiczenia pomagają zapobiegać nie tylko chorobom fizycznym ale mogą łagodzić objawy depresji i lęku, spowalniać pogarszanie się stanu psychicznego i poprawiać pamięć. Jest to bardzo ważne dla naszych dzieci zmęczonych zdalnym nauczaniem.

Nasz Klub - Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Jedynka” Skoczów stara się, mimo wszelkich przeciwności, zachęcać dzieci i młodzież do podejmowania regularnej aktywności fizycznej i stwarzamy im ku temu możliwości. Prowadzimy treningi, w miarę możliwości wyjeżdżamy z licencjonowanymi zawodnikami na Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne oraz bierzemy udział w rozgrywkach Bielsko-Bialskiej Ligi Amatorskiej. Aby zachęcić dzieci do gry zorganizowaliśmy dla naszych zawodników cykl turniejów o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sportowa Jedynka.”

Puchar zdobył KOCIERZ MARIUSZ, II miejsce NIEMIEC ŁUKASZ, III miejsce SZTANDERSKI MACIEJ.

Nasze działania są skuteczne, ponieważ robimy to z zamiłowania. Zarząd, Rodzice i miłośnicy tenisa stołowego pracują społecznie. Należą się podziękowania Gminie Skoczów, która od wielu lat wspiera finansowo nasze działania.

Zachęcamy wszystkich do podobnej działalności, wspierania klubów przez Samorząd, dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców. Nie przeliczajmy wszystkiego na pieniądze. Wszystkie dzieci są nasze. Zacznijmy od siebie i naszych działań. Przy okazji chcemy uświadomić wszystkich, że tenis stołowy to nie ping-pong. Tenis stołowy to bardzo trudny, techniczny sport. Sukces jest możliwy po wielu latach intensywnych, codziennych treningów.

Chętnych prosimy o kontakt pod numerem 699 892 509 lub 724 768 056

Prezes Klubu Urszula Tomzik

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.