Przedszkolaki dla Nikosia

 

Na terenie przedszkola w Międzyświeciu  odbył  się charytatywny PIKNIK  na rzecz jednego z naszych wychowanków – Nikodema.

Spośród zaproszonych Gości pojawili się: zastępca  burmistrza  Skoczowa pan Andrzej Bubnicki, pani Dyrektor Domu dziecka w Międzyświeciu Małgorzata Ratajczak, pan Dyrektor MZO Krzysztof Kusiński, pani dyrektor Przedszkola nr 4 w Skoczowie Teresa Ornowska, oraz sołtys  Międzyświecia pan Rafał Ludka.

Cały Piknik przygotowali rodzice na czele z mamą Nikosia oraz rada pedagogiczna. Impreza odbyła się dzięki otwartym  i gorącym sercom wielu darczyńców i sponsorów.

Dzieci bawiły się z: kotem w butach, Myszką Miki i Mini, panem na szczudłach, panią fotograf, która wykonywała zdjęcia w plenerze. Całej imprezie towarzyszył zespół muzyczny oraz różne przysmaki na stoiskach gastronomicznych. Dzieci mogły się bawić na dmuchanych zamkach. Ponadto dorośli oglądali zabytkowe samochody oraz korzystali z gabinetu refleksologii. Cały dochód z Pikniku został przekazany na rehabilitację Nikosia, któremu życzymy dużo siły i wytrwałości w powrocie do zdrowia.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją