Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przygotownia do NATO DAYS 2018 OSTRAVA 15-16.09.2018 c.d.(cz.2)

Ciąg dalszy przygotowań, przylotów uczestników Air Show Ostrawa 2018.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-14 18:50:26
sciemal: Niestety, kiedyś to była impreza - teraz stanie w korku ponad 3 godziny żeby zaparkować to jest bezsens, dni NATO skupiają się obecnie tylko na zarobkach pochodzących z wynajmu terenu pod handel, z prawdziwych pokazów zostały tylko "ochłapy" - co roku te same wystawy, podobne pokazy i coraz mniej krajów biorących udział - ważne że gastronomia na bardzo wysokim poziomie - chociaż (nie czarujmy się) większość potraw jest smażonych na tym samym tłuszczu od kilku dni - można to sprawdzić będąc w sobotę i niedzielę - jedząc to samo! W niedzielę zamawiając to samo można puścić "pawia"- faceci to jako tako bo walną piwko i jakoś "przepali" ale kobiety niepijące? - MASAKRA- jak to mówią "dwa dni do tyłu". W sumie impreza obecnie TOTALNIE przereklamowana, ale jeśli chcesz pojechać tylko po to żeby "pożreć" to jest to właściwa decyzja(tylko jedź wcześnie rano).
2018-09-14 21:20:49
krokusik: @sciemal - jeśli Cię interesuje tylko piwsko i jedzenie to nie masz tam po co jechać i stać w korku. Dla ludzi chcących zobaczyć na żywo myśliwce w powietrzu, przespacerować się po pokładach dużych samolotów, czy zobaczyć z bliska choćby F-16 to jedyna impreza w okolicy. Nie wspomnę o czołgach, helikopterach, czy mobilnych radarach. Do tego różne pokazy na ziemi i skoki spadochronowe. Powiadasz, że co roku to samo. Hmm... Może liczysz na np: B-2 Spirit, czy coś w ten deseń? Niektórzy wybierają się tam pierwszy raz, więc nie obrzydzaj, chyba że proponujesz tanie dobre piwsko i dobre żarcie.
2018-09-15 08:14:42
sciemal: @krokusik - widzę że nie czytasz ze zrozumieniem, ale trudno. O tym co piszesz wspomniałem wyżej - nic nowego, jeszcze 5-7 lat temu można było zobaczyć akrobatów z różnych krajów - teraz to praktycznie porażka powielanie poprzednich lat. Jeśli ktoś jedzie pierwszy raz to faktycznie ma niezapomniane wrażenie, dla bywalców to tylko zabicie czasu albo powielanie starych zdjęć żeby na fejsa wrzucić z nową datą. Ale tak jak pisałem jeśli ktoś chce odwiedzić tę wielotysięczną imprezę to warto wyjechać bardzo wcześnie bo szkoda oglądać pokaz stojąc w korku a praktycznie corocznie latać zaczynają ok. 9.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją