Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Puchar Polski MMA - sukces zawodników Octagon Team CIeszyn

Octagon Team Cieszyn zdobył drugie miejsce drużynowo w Pucharze Polski MMA, który odbył się w Sochaczewie. Startowało 270 zawodników z całej Polski. Wywalczyliśmy trzy złote i dwa brązowe medale.

Doskonały występ zaliczył Klaudiusz Sławiczek (junior do 66 kg), wolny los, dwa poddania i finał pewną decyzją. Złoto dla niego, po dominacji w swojej kategorii. Kolejny złoty krążek dopisała Paulina Giemza, która wyczyściła swoją dywizję kobiet do 57 kilogramów, wygrywając każdą walkę przed czasem. Jej rekord to 30-0, nie zaznała w amatorskim MMA jeszcze porażki. Tobiasz Le (senior do 66 kg) dołożył trzecie złoto po zaciętych i wyrównanych walkach. Damian Greń (senior do 93 kg) zdobył brąz, wygrywając jedną z walk w niecałe 30 sekund nokautując rywala lewym sierpowym. Nikodem Sztymon (senior do 61 kg) wywalczył brązowy medal.

Octagon Team prowadzi ciągle nowy nabór do grupy początkującej w Cieszyńskiej sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę. Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek, czwartek na 16 30 oraz sobotę o 9 15. Treningi prowadzi Michał Mankiewicz oraz Rafał Kareta.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.