Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

RUCH TO ZDROWIE - jak udało nam się przetrwać

Ruch ma istotny wpływ na nasze zdrowie, a nawet długość życia! Wybór aktywności to kwestia indywidualna – zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz sprawności. Aktywny fizycznie organizm jest znacznie odporniejszy na różnego rodzaju infekcje czy choroby.


Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Jedynka „ od prawie 20 lat realizuje zadanie dofinansowywane co roku przez Gminę Skoczów „TENIS STOŁOWY - SPORT DLA WSZYSTKICH”, bo jest to naprawdę sport dla wszystkich. Jesteśmy otwarci głównie na dzieci i młodzież, ale chętnie widzimy też dorosłych sympatyków tego sportu. Działają też u nas osoby niepełnosprawne.


Miniony rok był dla nas bardzo trudny, ponieważ mieliśmy ograniczone możliwości prowadzenia treningów. Jak poradziliśmy sobie nie mogąc prowadzić treningów? Zrobiliśmy wszystko aby zawodnicy nie poczuli, że zostali pozostawieni sami sobie. SKUPILIŚMY SIĘ NA UTRZYMANIU SWOJEJ GRUPY.


Mimo kwarantanny klub pozostawał w grze. Utrzymywaliśmy kontakt ze swoim ludźmi – maile, wiadomości, Facebook. Trener był razem ze swoimi zawodnikami, mimo zakazu treningów, prowadził zajęcia online. Udało nam się przetrwać, ponieważ Klub prowadzą osoby z zamiłowania.
Zgromadziliśmy profesjonalny sprzęt, wszyscy systematycznie trenujący mają możliwość otrzymania tego sprzętu oraz wyjazdów na turnieje.


CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT POD NUMERAMI : 699 892 509 LUB 724 768 056


Obecnie prowadzimy treningi, dzięki przychylności Zarządu, w sali Ludowego Klubu Sportowego w Pogórzu. Mamy nadzieję, że ponownie wrócimy na salę Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie, gdzie trenowaliśmy prawie 20 lat i współpraca z Dyrekcją układała się dobrze.
Ten kryzys nie będzie trwał wiecznie i kiedyś się skończy!


Prezes Klubu: Urszula Tomzik

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-22 08:19:53
Tustela: brawo pani Urszulo......
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.