Siatkarski sukces uczennic z Trójki

W Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie 03 lutego 2016 roku odbyły się zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt o mistrzostwo szkół podstawowych miasta Cieszyna. Do rozgrywek przystąpiło sześć szkół podstawowych. Miejsce III zajęła SPTE, na II uplasowała się SP nr 6, a na I stopniu podium stanęły dziewczynki z SP nr 3.  Do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu grup powiatowych awansowały dwie szkoły: SP-3 i SP-6.

W Dębowcu 08 lutego na siatkarskim boisku spotkały się reprezentacje szkół podstawowych z gmin: Dębowiec, Pogwizdów i Cieszyn. Rozegrano cztery mecze. Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP-3 CIESZYN

II miejsce SP DĘBOWIEC

III miejsce SP-6 CIESZYN

IV miejsce SP POGWIZDÓW

 

Zwycięską reprezentację ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Cieszynie w składzie: Lena Kozyra, Oliwia Dziasek, Anna Marino, Natalia Dziadek, Natalia Skiba, Julia Lorek, Hanna Wałga, Hanna Broda, Martyna Tomczyk, Nadia Rozińska, Laura Kłębek niezmiennie szkoli i prowadzi mgr Janina Hajek.

Gratulujemy siatkarskiego sukcesu, tym bardziej, że to już jedenasty raz z rzędu! Życzymy powodzenia na zawodach o mistrzostwo powiatu cieszyńskiego, które odbędą się 09 marca w Ustroniu.

                                                                                              Zespół Promocji SP3

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją