Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - nowe latarnie stary problem

"Wydział Inwestycji i Rozwoju codziennie monitoruje zakres prac oraz jest w stałym kontakcie z dostawcą energii elektrycznej." - dzisiejszy wpis na GMINA SKOCZÓW na Facebooku, po przeczytaniu powyższego tekstu musiałem coś napisać.

 W ostatnich tygodniach w Skoczowie jest montowane nowe oświetlenie i dalej jest stary problem – na SKOCZOWSKICH ulicach dużo lamp nowych umiejscowionych w miejsce starych jest między gałęziami drzew (częściowo lub całkowicie zasłonięte lampy przez gałęzie) przez co światło nie dociera do chodników – niektórzy nie potrafią tego zrozumieć. Problem zasłanianych przed drzewa lamp sygnalizowałem w 2016 roku, obecnie dotyczy to głównych ulic w Skoczowie – Objazdowej, Mickiewicza, Targowej, Góreckiej.

 Szkoda, jak się dowiaduję ten problem tylko mi przeszkadza – np. Skoczowscy RADNI powinni w tej sprawie interweniować bo mają zdecydowanie więcej do powiedzenia niż szary, zwykły mieszkaniec.

 Przykład z 2013 roku – kilka razy interweniowałem ws przycięcia topoli - drzew wzdłuż ulicy Objazdowej w Skoczowie, wtedy wice-burmistrz powiedział „nie”, a interwencja ws przycięcia topoli wrzesień 2014 roku – kilka dni po złożeniu pisma drzewa zostały przycięte - reakcja ekspresowa – kampania wyborcza czyni CUDA.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-19 15:37:56
Herr Flick: Niesamowite:)
2018-10-19 16:28:00
inigo: Akurat Ci się to przypomniało - anonimowy bystrzaku - przed wyborami?! Gdyby gmina je wycięła, stękałbyś jaki to skarb bezpowrotnie utraciła matka natura!
2018-10-19 16:47:48
Herr Flick: Takie samo mam odczucie, Inigo:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją