Skoczowska Gildia Komiksu

Biblioteka Publiczna w Skoczowie rozszerza swoją ofertę. W związku z tym bibliotekarze zapraszają młodzież i dorosłych do współtworzenia Skoczowskiej Gildii Komiksu!

- Już wkrótce w naszym księgozbiorze pojawią się wydawnictwa komiksowe z najwyższej półki - adresowane zarówno do młodzieży, jak i naszych dorosłych czytelników. Nie zabraknie propozycji ze stajni Marvela czy DC, ale też arcydzieł polskiej i europejskiej fantastyki. W dużej mierze to właśnie od naszych czytelników może zależeć, jakie pozycje znajdą się na naszych półkach. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, w której można zagłosować na bohaterów lub serie, które powinny pojawić się w skoczowskiej bibliotece. Oczywiście można też zgłaszać własne propozycje, a my postaramy się je zdobyć. Link do ankiety można znaleźć na naszej stronie internetowej www.bp.skoczow.pl lub na profilu biblioteki na Facebook'u. Propozycje można też zgłaszać bezpośrednio w naszej bibliotece — mówi dyrektor skoczowskiej biblioteki Marcin Wieczorek.
 
Na tym nie koniec — jeśli jesteście fanami komiksów, macie pomysły odnośnie związanych z nimi wydarzeń, eventów lub działań i chcielibyście zorganizować podobne inicjatywy w Skoczowie, albo po prostu chcielibyście podzielić się propozycjami dotyczącymi tego tematu - biblioteka zaprasza do swojej centrali przy ul. Mickiewicza 9 w godzinach pracy placówki.

- Pomożemy, poradzimy i być może razem zorganizujemy coś fajnego. Czekamy na Was! - zachęca dyrektor placówki.

BP w Skoczowie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją