Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

SKOFOT Festiwal Fotografii Analogowej już za tydzień

Już za tydzień w weekend 19-20 października Skoczów po raz kolejny stanie się stolicą fotografii analogowej. A wszystko to za sprawą inicjatywy nauczyciela fotografii Jerzego Rzechanka. W Teatrze Elektrycznym przez dwa dni odbędą się spotkania z uznanymi twórcami pracującymi na klasycznych materiałach. Zaczynamy w piątek od Gali Otwarcia i spotkaniem z twórczością jednej z legend polskiej fotografii reportażowej Anny Musiałówny. A w sobotę gościć u nas będzie: Tomasz Rak, Krzysztof Szlapa, Przemysław Kot oraz Joanna Chudy. Każdy z tych artystów reprezentuje inne spojrzenie na fotografie analogową. 

Skofot to niepowtarzalna okazja dla naszych młodych fototechników do spotkania z uznanymi w świecie fotografii artystami. Szczegółowe informacje na temat festiwalu można znaleźć na profilu „Skofot” w portalu społecznościowym Facebook.com.

Organizatorem Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SKOFOT jest stowarzyszenie "WRZOS" działające przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie oraz Urząd Miasta Skoczowa, Miejskim Centrum Kultury „Integrator” i Teatrem Elektrycznym. Projekt dofinansowany jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją