Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

SP4 we Wszystkich Kolorach Świata

Wszystkie Kolory Świata to ogólnopolski projekt UNICEF. W tegorocznej, piątej odsłonie, nie zabrakło cieszyńskiej Czwórki, która już dwukrotnie zdobyła Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki za udział w poprzednich edycjach. Symbolem tej akcji charytatywnej jest szmaciana laleczka. Dzięki wielopokoleniowemu zaangażowaniu - tych, którzy laleczki uszyli i tych, którzy się nimi później zaopiekowali - mogliśmy pomóc dzieciom z najbiedniejszych rejonów świata. Za empatię, poświęcony czas i hojność - gorąco dziękujemy!

Link do galerii zdjęć: https://www.facebook.com/pg/cieszynsp4/photos/?tab=album&album_id=2187923961290637

Choć laleczki dawno już zniknęły ze szkolnej biblioteki, V edycja Wszystkich Kolorów Świata jeszcze się nie zakończyła! Do piątku - 15 marca (do godz. 11.00) - trwa konkurs na najoryginalniejszą laleczkę projektu, w którym nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej :)

Konkurs odbywa się przez głosowanie. Wymagane jest posiadanie osobistego konta na portalu społecznościowym Facebook. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos!

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy po przeczytaniu tego tekstu, w akcie dobrej woli, podarują nam minutę lub dwie, oddając głos na Antonię (widoczną na zdjęciu), która w konkursie reprezentuje SP4. I Cieszyn :)

Link do głosowania: https://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/252

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/322732601714937/

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją