Sportowe sukcesy Sp1 Skoczów

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu etapach zawodów sportowych, począwszy od etapu gminnego a na zawodach powiatowych kończąc. Najpierw 21 lutego w Ustroniu odbyły się finały powiatowe w siatkówce chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z Ustronia, Cieszyna oraz reprezentanci SP1. W ostatecznym rozrachunku nasi zawodnicy musieli uznać wyższość kolegów z Cieszyna zajmując 2 miejsce.

Skład reprezentacji SP1: Foltyn J., Kur C., Danel Sz., Kolarczyk D., Skrzypoń R., Bystroń K., Szypulski S., Chybidziura D., Buchta K., Burka M., Lewandowski N., Habarta H.

Ponadto 1 marca 2018 odbyły się gminne zawody pływackie, w których reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce wśród chłopców oraz 2 miejsce wśród dziewcząt. Chłopcy awansowali do finału powiatowego, który odbył się 12 marca na basenie Delfin w Skoczowie. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół z Cieszyna, Wisły i Skoczowa. Na pierwszym miejscu zawody zakończyła szkoła z Cieszyna. Nasza reprezentacja uplasowała się na 2 miejscu, a na trzecim drużyna chłopców z Wisły. Wszystkie 3 drużyny awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się w Pszczynie.

Skład reprezentacji chłopców: Kur C., Szypulski S., Szturc W., Bochenek K., Paprota O., Wasik A., Knapik I., Szablicki R.

Skład reprezentacji dziewcząt: Pietrzyk O., Kluz M., Ciesielska K., Szostak Z., Kobielusz K., Czyż A., Machej M., Waszut K.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją