Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Spotkania Głuchych w „Działaj Lokalnie”!

W ramach projektu „Miganie przez działanie”, który został dofinansowany z "Działaj Lokalnie" i programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej przy wsparciu Powiatu Cieszyńskiego, Banku Spółdzielczego w Cieszynie, Banku Spółdzielczego w Skoczowie oraz gmin: Chybie, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła, osoby Głuche z naszego regionu miały okazję pomigać z radnym miasta Skoczowa.

Z ciekawością słuchaliśmy wypowiedzi radnego o jego pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców, o pracy w powołanych Komisjach Rady Miejskiej, o problemach i sukcesach z jakimi ma do czynienia w swojej pracy. Pan Radny po raz pierwszy miał okazję spotkania się z grupą osób niepełnosprawnych – Głuchych, ale z pewnością nie ostatnie.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze a Głusi zyskali cennego sprzymierzeńca w rozwiązywaniu problemów osób Głuchych na terenie Miasta i Gminy Skoczów.

W imieniu członków Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych

Sylwia Cz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.