Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkania z kandydatem na burmistrza - panem Maciejem Bieńkiem

W niedzielę po południu w hotelu Karet oraz we wtorek w lokalu rady osiedla Za Wisłą w Skoczowie miało miejsce spotkanie z kandydatem na burmistrza - panem Maciejem Bieńkiem. Jak to w Skoczowie, tłumów nie było, co świadczy m.in. o znikomym zaangażowaniu się w kampanie przedwyborcze i słabej odpowiedzialności wyborców. Pan Maciej Bieniek, dotychczasowy radny miejski i sołtys największej wsi-Ochab, opowiedzial o sobie, przedstawił pokrótce działania naszych włodarzy i członków rady miejskiej za ostatnie 4 lata, oraz nakreślił swój projekt dzialania na przyszłosć w charakterze włodarza miasta. Niespełna 2 godzinne spotkanie przebiegało w sympatycznej i rzeczowej atmosferze. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-18 04:53:01
dzdzownica: Frekwencja na spotkaniu powalająca nie była. Na drugim jeszcze gorsza. Ale ja nie o tym chciałam dzisiaj napisać. Uważam, że wykorzystywanie dzieci i ich rodziców do organizowania spędów wyborczych jest zwyczajnie podłe! Wstyd dla kandydata i jego sztabu. A jeszcze większy wstyd, że napisałam o tym komentarz na profilu kandydata i komentarz został szybko usunięty. Czy Pan Bieniek boi się prawdy? Tak robi się teraz kampanie wyborcze w Skoczowie??? Czy styl pana radnego powiatowego już tak bardzo się tam przyjął??? Panie sołtysie, podczas debaty radiowej niezbyt Pan się popisał, a teraz jeszcze to.
2018-10-19 14:39:02
crank: W czasie debaty radiowej pan Bieniek wypadł zdecydowanie lepiej od pana Chrapka! Z obecnym burmistrzem nie ma co porównywać, bo po 4 latach urzędowania gadanie musiał dobrze opanować.
2018-10-19 15:24:46
wyśmienity cwaniaczek: nikt nam nie da tyle ile nam obieca P.Sitko.......a co tam jeszcze ni ma ciszy wyborczej do pierona...
2018-10-19 15:39:00
dzdzownica: Obiecują na razie Pan Bieniek i Pan Chrapek, nie podając żadnych rozwiązań ani konkretów. Może oprócz budowy estakady, którą Pan Bieniek ściągnął od Burmistrza Sitko i przycisku życia, który Burmistrz Sitko już wprowadził. Obaj kontrkandydaci Burmistrza liczą, że Skoczowianie nie połapią się i dadzą się nabrać. Obaj są także sterowani z góry, jeden przez Pana Baczę, a drugi przez byłą Burmistrz.
2018-10-19 18:29:59
prometeusz: "byłą burmistrz" , która z tego co sie słyszy syna ... do Rady Miasta Skoczowa ,swojego w-c burmistrza od kuchni z powrotem do Ratusza . oby historia kołem się nie zatoczyła !
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją