Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie w Beskidzie z Burmistrzem miasta Skoczowa

Na zaproszenie nowego Zarządu Beskidu Skoczów w dniu 15.05. br odbyło się w Pawilonie Sportowym na Stadionie spotkanie  Zarządu Beskidu z Burmistrzem Mirosławem Sitko.

Zarząd przestawił Burmistrzowi swój program działania do końca 2018 r. Prezes Klubu Ryszard Klaczak podziękował Burmistrzowi za realizację wszystkich postulatów Beskidu, które od lat kierowane były do ratusza, a których do końca 2014 nie zrealizowano. Od początku 2015 r. do dzisiaj zrealizowano" wymianę 800 szt krzesełek na trybunie stadionowej 2015 r. Zrealizowano modernizację boiska na Górnym Borze 2015 r. Wykonano instalację nawodnienia boiska na stadionie 2016 r.

W budynku dawnej kasy utworzono nowoczesne toalety damsko/męskie. Wykonano w 2017 r. również fundamenty pod budowę zadaszenia III sektorów i zadaszono III sektor. Według Burmistrza całość zadaszenia wykonana zostanie do 30 czerwca 2018r.                                         

W 2018 roku wykonano już oświetlenie Orlika w Międzyświeciu i Boiska w Wiślicy. Modernizacja  stadionu i budowa zadaszenia czyli powrót trybuny dla widzów po 70 latach już został nazwany przez sympatyków sportowych "małym cudem nad Wisłą". Na zakończenie spotkania zaprezentowano Burmistrzowi Hymn Beskidu Skoczów, który został nagrany przy okazji Jubileuszu 95 lecia Beskidu Skoczów.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.