Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Spotkanie z Iloną Tront w SP4

Po październikowej Nocy Bibliotek, szkolnym bookcrossingu i sleeveface, czyli różnych przedsięwzięciach mających jeden cel - promocję książki i czytania - w Szkole Podstawowej nr 4 w Cieszynie pojawił się gość specjalny! Najmłodsi czytelnicy z Czwórki mieli okazję poznać autorkę książek edukacyjnych dla dzieci, Ilonę Tront.

Podczas spotkania pisarka poruszyła wiele ciekawych tematów: opowiedziała dzieciom o roli książki w życiu człowieka, sięgając do jej początków; w przystępny sposób przybliżyła słuchaczom historię pisma i papieru; wreszcie, na przykładzie własnych publikacji, omówiła proces powstawania książki od kuchni. Na zakończenie - z ogromną cierpliwością i niegasnącym uśmiechem - odpowiadała na pytania i składała podpisy na pamiątkowych zakładkach.

Książki Ilony Tront - Przygody kotki Misi i Zakręcone dzieciaki - mówią o tym, co w życiu ważne: miłości, szlachetności, uczciwości, szacunku. Promują przyjaźń i empatię; uczą tolerancji, kultury osobistej i odpowiedzialności; zachęcają do spełniania marzeń. I łączą pokolenia! Pokazują rodzicom jak miło i z pożytkiem spędzać wolne chwile z dzieckiem. Gorąco polecamy!

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.