Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

SPTE - szkoła czeka na Was

Budynek szkolny bez uczniów jest jak zwierzak pogrążony w zimowym śnie, a tu już przecież wiosna, wszystko budzi się do życia! W Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego bardzo już czekamy na to wiosenne przebudzenie. Bo choć nauczyciele dwoją się i troją, korzystają z przeróżnych narzędzi, by lekcje zdalne były ciekawe, a uczniowie dają  z siebie wszystko, by nie zapaść w internetowy letarg, to jednak nic nie zastąpi żywego spotkania.

Szkoła ciągle przygotowuje się z nadzieją, że już wkrótce na jej korytarzach znów rozlegnie się uczniowski gwar… Zmienia wystrój, żyje uśpionym życiem. Ostatnio na jednym z pięter pojawiła się wystawa: Zima widziana oczami klasy 8a – to efekt zimowego odejścia od ekranów i spojrzenia na świat przez obiektyw.

Zatem czekamy i na razie nie pozostaje nam nic innego jak wspomnienia, takie dzieło udało się stworzyć uczniom klas młodszych, kiedy jeszcze mogli się uczyć (wystarczy skopiować link do dowolnej przeglądarki):

https://www.youtube.com/watch?v=yefuwmkqwzk&t=1s

Wspominamy, tęsknimy, ale ciągle jesteśmy gotowi i mamy nadzieję, że już wkrótce wypełnicie szkolne mury swoim śmiechem.

A. Cz.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.