Sto lat i dużo dłużej!

„Wie  sąsiad i wie sąsiadka, że w styczniu jest Dzień Babci i Dziadka”. Wiedzą o tym również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Ustroniu, którzy 24 stycznia pod bacznym okiem swych nauczycieli, już trzeci rok z rzędu, przygotowali piękny występ dla swoich kochanych Babć i Dziadków.

W uroczysty nastrój zgromadzonych gości wprawił polonez w wykonaniu uczniów z klas trzecich. W chwilę później konferansjer, zaprosił na scenę „roztańczoną gąsienicę”, a tuż po niej kolejnych młodych artystów, którzy głośno wyśpiewali „czaczę” dla babci i dziadka. Piosenką podzielili się również z zaproszonymi gośćmi uczniowie z klasy 1b oraz z 4b. Roztańczone dziewczyny z  4a zawładnęły sceną wykonując „Taniec z pomponami”.  Równie pięknie i kolorowo było na scenie, gdy pojawili się uczniowie z klasy Ia z piłkami, tańcząc do piosenki „Piłka Oli”. Cały program przeplatały recytacje z  repertuaru Jana Brzechwy. Na zakończenie zdrowia naszym dostojnym gościom życzył uczeń z klasy V, fraszką Jana Kochanowskiego.

Po pełnym wrażeń występie, dziadkowie odwiedzili  galerię portretów, wykonanych przez klasę IVb i klasy szóste,  Był również czas na rozmowy przy kawie, herbacie i słodkościach przygotowanych przez niezawodne mamy naszych uczniów.

Miłe chwile szybko mijają. Szybko upłynął również czas naszej uroczystości. Drogie Babcie i Dziadkowie: Żyjcie nam sto lat i dużo dłużej!

SP6 Ustroń

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją