Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukces Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego

Wielkim sukcesem dla naszego powiatu zakończyły się XV Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym.
W zawodach z udziałem 37 załóg, drużyna Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego w składzie Monika Recman, Tymoteusz Recman, Sławomir Torbicki w klasyfikacji ogólnej zajęła II miejsce.
Dodatkowo okazała się najlepszą drużyną województwa śląskiego. Łącznie zawodnicy-ratownicy wrócili z mistrzostw z czterema pucharami; oprócz wspomnianych już za zajęcie II miejsca mistrzostw oraz pucharu Wojewody Śląskiego dla Najlepszej Załogi Województwa Śląskiego, otrzymali puchar w kategorii Najbardziej Kreatywnego Zespołu oraz Puchar za najlepszą współpracę z innymi służbami.
Dyrektor Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego Jan Kawulok nie kryje zadowolenia, II miejsce to największy sukces naszego pogotowia w 15-letniej historii mistrzostw. Dodaje jednak, iż wielką przyjemność sprawił puchar za najlepszą współpracę z innymi służbami. To jest to, co dla mnie jest tak ważne. Współpraca pomiędzy ratownictwem medycznym, państwową strażą pożarną, policją ale i innymi służbami jest dzisiaj niezbędna do właściwej realizacji naszych zadań.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.