Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukces najmłodszych zawodników Octagon Team Cieszyn

Młodzi zawodnicy Octagon Team Cieszyn wywalczyli 8 medali podczas kolejnej edycji Ogólnopolskiej Ligi dzieci i młodzieży w ju jitsu sportowym. Zawody odbyły się w Katowicach. Nasi zawodnicy startowali w formule ne-waza. Te zawody pokazały jak dynamicznie rozwijają się najmłodsi reprezentanci cieszyńskiego klubu i jak rozwój umiejętności przekłada się na wyniki sportowe - mówi trener Rafał Kareta.

W najmłodszej kategorii wiekowej U-10 kolejny dobry występ zanotował Tymoteusz Wiśniewski zdobywając w kat. 22 kg złoty medal. W tej samej kategorii wiekowej w kat. 23 kg Nikodem Zisenbach, zdobył srebro, a w kat. 24 kg pierwszy świetny występ zanotował Miłosz Wojciuch, który nie miał sobie równych i stanął na najwyższym stopniu podium.

Na uznanie zasługuje kolejny bardzo dobry występ Kornelii Stankiewicz kat. 32 kg, która znów nie dała szans swoim rywalkom zdobywając złoty medal. Kolejne dwa srebrne medale dla klubu dostarczyli Dorian Zisenbach kat. 34 kg i Tomasz Witek kat. 42 kg. Dorian Zisenbach po trzech bardzo dobrych pojedynkach nieznacznie na punkty uległ swojemu przeciwnikowi w walce o złoto. Natomiast Tomek Witek w walce o złoto uległ rywalowi dopiero po dogrywce. Dwa brązowe medale zdobyli Wiktor Jankowski kat. 33 kg oraz Piotr Cieślar kat. 27 kg.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją