Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Świątecznie w Międzyświeciu

Świątecznie w Międzyświeciu

     Jasełka w okresie Bożego Narodzenia w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu należą do tradycji i odbywają się zawsze w ostatni dzień nauki w roku. Nasi uczniowie  dołożyli wszelkich starań aby były dla całej społeczności szkolnej sposobnością do wejścia w niecodzienną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. W tym roku uroczystości przedświąteczne miały  nieco odmienny charakter. Oprócz tradycyjnych jasełek przeprowadzony został konkurs kolęd, gdzie poszczególne klasy prezentowały piękne, polskie kolędy.  Trzeba przyznać, że rywalizacja była zacięta.  Uczniowie nasi przygotowali różne aranżacje wykonywanych  kolęd, niejednokrotnie z własnym podkładem muzycznym. Każda klasa, bez względu na wykonanie, nagradzana była gromkimi brawami.                                       

 Jeszcze raz potwierdziła się zasada, że w jedności siła i bezpelacyjnie zwyciężyła kolęda śpiewana wspólnie, całą klasą.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.