Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Szkoła bez granic - międzynarodowo w Międzyświeciu

„Szkoła bez granic” to tytuł projektu, który realizuje się od wielu lat w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu. Celem tych corocznych spotkań jest integracja młodzieży, rywalizacja sportowa i zawodowa w branży przyrodniczo-technicznej oraz pokonywanie barier.

W roku bieżącym, inaugurując wiosnę spotkały się u nas trzy zaprzyjaźnione szkoły zawodowe: z Czeskiego Cieszyna, słowackiej Żyliny i Międzyświecia. W zmaganiach sportowych nasi siatkarze byli niepokonani i zdobyli pierwsze miejsce w turnieju, zarówno męska jak i żeńska drużyna. Rozgrywki Volleyball MixCup 2019 zakończyły się również sukcesem naszych zawodników. Natomiast wygrana w konkursie „Wiosenna aranżacja stołu” bezapelacyjnie należała do zespołu ze słowackiej Żyliny. Zachwycili oryginalnością i pomysłem. Spotkanie zakończyło się integracyjnym zwiedzaniem największego na południu Polski muzeum zabytków z gospodarstw rolnych Tradycyjnej Zagrody Rolnej w Ochabach. Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem formy i skali skansenu, gdzie zgromadzono nie tylko sprzęt rolniczy ale także wszelkiego rodzaju urządzenia i sprzęt domowy z różnych okresów naszej historii. Mamy nadzieję, że następne spotkania integracyjne również będą należały do tak udanych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.