Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Targi Pracy i Kariery Zawodowej OHP w Skoczowie

Targi Pracy w MCK Skoczów

18 października w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie odbyły się Targi Pracy i Kariery Zawodowej. W wydarzeniu wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, którzy prezentowali oferty pracy zarówno stałej jak i krótkoterminowej.

Wachlarz ofert pracy prezentowanych na tegorocznych targach był szeroki. Odwiedzający mogli składać swoje aplikacje na stanowiska biurowe, handlowe, a także w gastronomii i na produkcji. Wśród wystawców targów w Skoczowie znaleźli się tacy pracodawcy jak: Adecco, DaeDong System Poland, GT Polnad, Job-Project, Manpower, Mc Donald’s, HQ JDM Cesko. 

Na targach zorganizowano także stoisko dla jednostek OHP. Przedstawiciele Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie oraz Młodzieżowego Biura Pracy w Bielsku-Białej służyli pomocą w zakresie doradztwa zawodowego, pisania CV oraz prezentowali aktualne oferty pracy. W targach aktywnie uczestniczyli wolontariusze z Hufca 12-27 w Skoczowie, którzy zachęcali do wypełniania ankiet poszukującego pracy i rozdawali materiały informacyjno-promocyjne dot. funkcjonowania jednostek OHP.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.