Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Targi Pracy z OHP w Cieszynie

10 maja w siedzibie Punktu Pośrednictwa Pracy w Cieszynie odbyły się Targi Pracy. W wydarzeniu wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, którzy prezentowali oferty pracy zarówno stałej jak i krótkoterminowej.

Wachlarz ofert pracy prezentowanych na tegorocznych Targach był szeroki. Odwiedzający mogli znaleźć oferty pracy m.in. w administracji, handlu, na produkcji czy w gastronomii.  Wśród wystawców Targów w Cieszynie znaleźli się tacy pracodawcy jak: Amrest, Jeromino Martins, Job Project, Leroy Merlin, Manpower Group, MDM NT, Mondelez, Work Service, HR Sigma.

W Targach wzięły udział również przedstawicielki Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bielsku-Białej oraz Punktu Pośrednictwa Pracy w Cieszynie. Odwiedzający stoiska OHP mogli skorzystać z porad doradcy zawodowego, napisać CV pod okiem specjalisty oraz zapoznać się z aktualną ofertą kursów i programu „Wolontariat z OHP”.

10 maja rozpoczęły się także Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W ramach tej akcji na Targach zorganizowano stoisko z konkursem o Unii Europejskiej. Wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu mogły sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania . Za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy otrzymywali drobne upominki.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.