Terapia SERCEM!

W niecodziennej sytuacji znaleźli się niedawno pracownicy Banku Śląskiego w Cieszynie. Mianowicie mieli okazję wyjść na chwilę z poważnej roli urzędników bankowych, by wraz z grupą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie wziąć udział w warsztatach plastycznych. Efektem radosnej twórczości uczestników zajęć, które odbyły się w Czwórce 27 października, były prawdziwe cudeńka – śliczne pudełka ozdobione metodą decoupage.

Wspomniane warsztaty miały miejsce w nowej salce terapeutycznej, której powstanie było możliwe dzięki wsparciu szkolnej inicjatywy przez Fundację ING Dzieciom. Dzięki Fundacji, działającej na rzecz wyrównywania szans, szkoła otrzymała profesjonalny sprzęt do zajęć terapeutycznych z dziećmi, między innymi: maglownicę, tęczowe edubloki, tunel sensoryczny, gruszki terapeutyczne, panele ścienne oraz zestaw gier psychologiczno-terapeutycznych.

Społeczność szkolna pragnie wyrazić wdzięczność Fundacji za wsparcie, a wolontariuszom ING za zaangażowanie i okazaną sympatię. Dziękujemy za wybór najlepszej drogi prowadzącej do drugiego człowieka – drogi SERCA!

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją