Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Turnieje minisiatkówki

We wtorek  24 kwietnia 2018 r. odbył się ostatni z cyklu turniejów minisiatkówki. Podobnie jak dwa poprzednie turniej rozgrywany był na sali gimnastycznej SP 8. W każdym turnieju uczestnicy grali innym system, tak by wyłonić najlepszą siatkarkę i siatkarza  całego cyklu.  

W zawodach uczestniczyło  77 dziewcząt i chłopców. Uczestnicy zawodów rywalizowali w dwóch kategoriach. W grupie  starszej, czyli uczniów klas szóstych i młodszych wśród dziewcząt zwyciężyła Nikola Oleszkiewicz  z SP8 w Skoczowie. Drugie miejsce zajęła  Julia Trzeciak, a trzecie  Wiktoria Lejtyman również z SP8 w Skoczowie.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Jakub Gamalczyk (SP8 S-w),drugie Olaf Bogacz (SP1 S-w), a trzecie Kamil Gamalczyk (SP8 S-w).  W grupie młodszej (czwartoklasistów) wśród dziewcząt  pierwsze trzy miejsca zajęły kolejno: Alicja Zając (SP8), drugie Oliwia Gajda (SP8), a trzecie Hanna Duda  z  SP3.

W kategorii chłopców najlepszy okazał się chłopcy z SP1 - 1 miejsce Maciej Czerny z SP6 w Pierścu, drugi był Łukasz Krajewski(SP1), natomiast trzeci Jakub Łaciak również z SP1.

Turniej zorganizowany był przez Klub Sportowy „Siatkarz Beskid” Skoczów, który dofinansowany był ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.